Мийте руки – збережіть життя!

Вітаємо на офіційному сайті!

Мийте руки – збережіть життя!

28.02.2024 Інформація пацієнтам 0

Асоціація “Служба організації інфекційного контролю” та Infection Control in Ukraine/ Інфекційний контроль в Україні за підтримки Лізоформ Медікал, NEGIC, НДСЛ Охматдит підготували навчальний фільм: “Мийте руки – збережіть життя”!

#HandHygiene

#InfectionPrevention

#HealthForAll

Отримуючи медичну допомогу, кожен має право розраховувати на дотримання правил гігієни та інфекційного контролю. Чисті руки – запорука безпечної медичної допомоги.

Поради:

  • Медпрацівникам: Дотримуватись правил гігієни при наданні медичної допомоги – це в ваших руках!
  • Керівникам, відповідальним за профілактику та інфекційний контроль: Слідкувати за дотриманням стандартів інфекційного контролю. Вживайте заходів і покращуйте практику.
  • Керівникам лікувальних установ: Дотримуватись у вашому закладі стандартів ВООЗ в області інфекційного контролю та гігієни рук? Взяти участь в опитуванні ВООЗ 2019 р. – почати діяти!
  • Міністерству охорони здоров’я: Дотримуються у вашій країні стандартів в області інфекційного контролю. Слідкувати за дотриманням стандартів і вживати заходів для забезпечення загального охоплення якісними послугами охорони здоров’я.
  • Організаціям захисту прав пацієнтів: Вимагати чистоти при наданні медичної допомоги! Це ваше право.

Асоціація “СОІК” закликає прєднатись до програми ВООЗ «Чистота – запорука безпечної медичної допомоги»

10 причин для цього:

1. Гігієна рук – необхідні заходи що сприяє порятунку людських життів.

2. За останні роки завдяки дотриманню гігієни рук в медичних установах врятовані мільйони людських життів.

3. Гігієна рук є одним з показників якості безпечних систем охорони здоров’я.

4. Такі проблеми охорони здоров’я, як лікарняні інфекції, часто бувають невидимими, але тим не менше все ще мають місце, є політичні і соціальні проблеми, якими необхідно займатися СЬОГОДНІ.

5. За допомогою належної гігієни рук поширення інфекцій можна зупинити, а шкоду для пацієнтів і працівників охорони здоров’я можна запобігти менш ніж за 10 доларів.

6. Доступна за вартістю технологія, що дозволяє рятувати людські життя, є! За допомогою спиртовмісних септичних засобів для обробки рук вартістю близько 3 доларів за пляшку можна щорічно запобігати лікарняним інфекціям та мільйони випадків смерті.

7. У соціальних мережах існує хештег #handhygiene, що свідчить про важливість цієї теми як для профілактики лікарняних інфекцій, так і в разі спалахів таких смертельних хвороб, як Ебола.

8. Включення заходів з гігієни рук в робочий потік працівників охорони здоров’я спрощує впровадження належних дій кожну хвилину, кожну годину, кожен день.

9. Профілактика інфекції лежить в основі зміцнення систем охорони здоров’я. Гігієна рук є основним заходом безпеки в разі, як введення інвазивної процедури, обробка хірургічної рани або ін’єкція.

10. Громадська кампанія «Мийте руки – збережіть життя» вже почалася. Вона спрямована на дотримання гігієни рук в місцях надання медичної допомоги пацієнтам.

https://www.youtube.com/watch?v=coBhM8WyDlY…