«Єдині новини»

Вітаємо на офіційному сайті!

«Єдині новини»

05.06.2023 Новини 0

«Єдині новини» – загальноукраїнський інформаційний телемарафон, запущений 24 лютого 2022 року з метою інформування населення щодо ситуації в Україні від початку російського вторгнення в Україну

В умовах воєнного стану важливим фактором є наповненість інформаційного простору перевіреною, достовірною та оперативною інформацією, направленої на забезпечення національної безпеки.

За ініціативи Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка 16 лютого 2022 року було проведено телемарафон на всіх телеканалах України на тему єднання з 8:00 до 10:00 ранку та з 19:00 до 22:00. Було створено єдину інформаційну платформу стратегічної комунікації «UA разом» за запитом Кабміну для забезпечення щоденного інформування населення про стан ситуації з безпекою та діяльність державних органів.

Від уведення воєнного стану в Україні 24 лютого 2022 року з метою інформування населення щодо безпекової ситуації та про діяльність державних органів, усі загальнонаціональні телеканали об’єднались на єдиній інформаційній платформі стратегічної комунікації – цілодобовому інформаційному марафоні «Єдині новини #UАразом», програмне наповнення яких складається переважно з інформаційних та/або інформаційно-аналітичних передач.

Тому дивимось і довіряємо лише контенту з офіційних джерел та отримуємо інформацію на єдиній інформаційній платформі стратегічної комунікації – цілодобовому інформаційному марафоні «Єдині новини #UАразом».