7 жовтня – Міжнародний день лікаря

Вітаємо на офіційному сайті!

7 жовтня – Міжнародний день лікаря

07.10.2019 Новини 0

Це свято започатковане 1971 року за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я на знак пошани людей, що на все життя обрали шляхетну справу рятування людського життя. Це день солідарності та активних спільних дій лікарів усього світу заради подолання епідемій, соціально – небезпечних та хронічних захворювань, негативного впливу навколишнього середовища на людський імунітет.

Люди в білих халатах, без перебільшення, щодня здійснюють подвиг на роботі і не важливо, хто вони – хірурги, терапевти, отоларингологи, травматологи, окулісти чи ендокринологи або психотерапевти – вони лікують як людське тіло , так і душу, адже іноді буває достатньо одного доброго слова від лікаря, як хвороба пацієнта може відступити.

«Лікарі без кордонів» – саме ця організація стояла у витоків відзначення Міжнародного дня лікаря.

У Міжнародний день лікаря хочеться подякувати всім, хто стоїть на варті здоров’я та побажати медикам терпіння, успіху і впевненості у своїх силах, тільки позитивних емоцій і радісних подій у житті! Від щирого серця бажаємо не тільки рятувати здоров’я людей, а й берегти своє, бажаємо діяльності без перешкод, поваги, затребуваності, подяки оточуючих, особистого благополуччя та щастя, достатку і любові!